17.1 C
Akmenė

Šimtus darbuotojų N. Akmenėje samdančios VMG grupės eksperimentas: laisvų vietų neliko per kelias valandas

Ar jau skaitėte?

Dviejų gamyklų atidarymui N. Akmenėje besiruošianti ir per 200 darbuotojų joms ieškanti tarptautinė investicinė VMG grupė potencialiems kandidatams prisistatė atverdama naująsias gamyklas visuomenei, iki oficialaus jų atidarymo likus daugiau nei dviem mėnesiams. Keli šimtai vietų į specialias ekskursijas buvo išgraibstyta tą pačią dieną.

- Reklama -

2020 m. didžiausią plyno lauko investiciją šalies istorijoje sukūrusi ir vieną galingiausių Europoje medienos drožlės plokščių gamyklą Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) atidariusi VMG grupė, iki rudens toje pačioje vietoje atvers dar dvi modernias gamyklas.

Ekskursija po gamyklas.

Naujosiose Akmenės LEZ įsikūrusiose korpusinių baldų ir tvarių, statybai skirtų, medienos gaminių gamyklose iki rudens planuojama įdarbinti daugiau nei 200 skirtingų sričių specialistų, o bendras darbuotojų skaičiuos čia veikiančiose įmonėse turėtų ūgtelėti nuo 310 iki 580.

„Puikiai suprantame, kad tokį kiekį aukštą kvalifikaciją turinčių darbuotojų atrasti viename regione yra neįkandama užduotis. Turime imtis nestandartinių sprendimų. Jau kurį laiką kalbame, kad Akmenės LEZ sukūrėme didmiesčiams prilygstančias darbo sąlygas, o miestas pasiruošęs ir laukia naujakurių. Dabar pakvietėme žmones iš visos Lietuvos pačius tuo įsitikinti“, – sako VMG grupės generalinis direktorius Egidijus Mockus.

Į specialias ekskursijas suskubę užsiregistruoti jų dalyviai turėjo galimybę pirmieji apžiūrėti visas tris pastatytas gamyklas ir įdiegtas modernias technologijas, pabendrauti su čia jau dirbančiais darbuotojais.

Naujos darbo vietos

Šiais metais, planuojama, kad korpusinių baldų gamykloje „VMG Akmenės baldai“ bus sukurta 200 naujų darbo pozicijų, tuo tarpu konstrukcinės medienos gamykloje „VMG Lignum construction“ – apie 100.

- Reklama -

Šioms gamykloms intensyviausiai ieškoma operatorių, hidromanipuliatoriaus operatorių, operatorių ratinei krovos technikai, krautuvų vairuotojų, pamainos meistrų, laborantų, gamybos planavimo inžinierių, pakavimo meistrų. Tačiau kompanija skelbia esanti pasiruošusi įdarbinti gerokai platesnį ratą pramonės ir inžinerijos specialistų, administracijos darbuotojų. Laisvų darbo vietų sąrašas skelbiamas VMG grupės tinklalapyje.

Naujiems darbuotojams be pagrindinių darbdavio įsipareigojimų bus siūlomas nemokamas maitinimas, transportas, privatus sveikatos draudimas, motyvuojanti papildomų finansinių išmokų sistema, tarptautines galimybes atveriantys mokymai, stažuotės. Aukštesnio lygio vadovams kompanija žada pasiūlyti ir apgyvendinimą.

0,5 mlrd. investicijų

Rugsėjį planuojamą oficialiai atverti tvarių statybos ir pastatų renovacijos konstrukcijų gamyklą planuojama užbaigti iki 2025 metų. Pirmajame etape numatoma investicijų vertė į šį projektą turėtų siekti iki 100 mln. eurų. Iki 2025 m. pilnai išvysčius gamybos pajėgumus ir įgyvendinus visus planuojamus projekto etapus, VMG grupės investicijos kartu su partneriais „Hanner“ ir „Baltic Industrial Fund II“ turėtų pasiekti 140 mln. eurų, o naujų darbo vietų skaičius nuo 200 išaugti iki 350.

Nuo 2020 m. į Akmenės LEZ veikiančios medienos drožlių plokštės gamyklos pajėgumus kompanija yra investavusi apie 150 mln. eurų ir sukūrusi 170 aukštos pridėtinės vertės naujų darbo vietų.

Toje pačioje vietoje rugpjūčio pabaigoje turėtų būti oficialiai atverta ir nauja VMG grupės korpusinių baldų gamykla – „VMG Akmenės baldai“. Investicijos į šį projektą sieks apie 80 mln. eurų. Ateityje gamykloje bus sukurta iki 400 naujų darbo vietų.

Įgyvendinusi investicinius projektus, VMG grupė, iki 2025 m. Akmenės LEZ iš viso bus sukūrusi daugiau nei 1000 naujų darbo vietų, o bendra investicijų suma sieks per pusę milijardo eurų.

VMG grupė vienija 20 kompanijų, kuriose dirba daugiau nei 3 tūkst. darbuotojų. Jos produkcija eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

Kompanija investuoja į medienos perdirbimą ir tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir pramoninio nekilnojamojo turto valdymą.

Gerda Šešplaukytė

VMG grupė

TOP naujienos

Važiuojate švęsti Velykų? Būkite budrūs tiek kelyje, tiek ir stovėjimo aikštelėse

Atėjus šv. Velykoms, gyventojai skuba į svečius pas artimuosius, tačiau specialistai atkreipia dėmesį, kad keliuose nelaimių rizika tokiomis šventinėmis dienomis išauga. Draudimo atstovas papasakojo,...

Horoskopai vasario 24 dienia

AVINASBūkite atidus, nes gyvenimas jums rengia visokių pokštų. Pasistenkite į viską žiūrėti su jumoru. Venkite visą dieną ką nors kramtyti, verčiau sočiai papietaukite tam...

Horoskopai kovo 17 dienai

AVINASNetikėti įvykiai parodys jums šiandien, kad gyvenimas nuolat paruošia staigmenų. Galų gale būtų nuobodu nuolat gyventi pagal planą. Sapnų reikšmės » JAUTISNustokite nerimauti. Jūs ir taip...

6 priežastys kodėl oro uostas yra geriausia vieta dirbti

Aviacija yra viena nedaugelio industrijų, gebančių sužavėti bei sudominti kone kiekvieną. Tikriausiai todėl daugybė talentingų įvairių sričių specialistų savo karjerą susieja būtent su šia...

Dėl šios poros pamesite galvą: burokėliai ir šokoladas padės iškepti ypač drėgną pyragą

Atvėsę orai džiugina ne visus, bet jie – juk puikus pretekstas dažniau kepti namus skaniausiais aromatais pripildančius pyragus. Prekybos tinklo „Iki“ konditeris Thierry Lauvray siūlo gaminti gardumynus ne tik iš obuolių, kriaušių morkų, bet...

Horoskopas vasario 14 dienai

AVINASVirš jūsų šeimos ilgai kaupęsi audros debesys šiandien gali pagaliau prapliupti. Padarykite viską, kad bent ateityje taip nutiktų kuo rečiau. Jei pastangos bus bendros, sėkmė garantuota. Sapnų reikšmės JAUTISJūs nė pats nebežinote, kaip turėtumėte elgtis susidariusiomis...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS