3.5 C
Akmenė

Draudimo konsultanto karjeros istorija: daug kas bandė atkalbėti, bet dabar džiaugiasi kiekviena diena

Ar jau skaitėte?

Draudimo ekspertas net ir po sunkios dienos jaučia laimę: tenka prisidėti ir prie ryškių gyvenimo pokyčių

Jei reikėtų įvardinti darbą, kuriame kiekviena diena atneša vis kitokių patirčių, draudimo konsultanto profesija tam puikiai tiktų, įsitikinęs Žygintas Juodis, UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ šeimos draudimo ekspertas. Jis pasakoja, kad dirbant draudimo srityje įdomių istorijų ir įvykių nutinka nuolat: nuo situacijų, kai draudimas žmonėms padeda išspręsti sudėtingas problemas, iki itin keistų istorijų ar netikėtų klientų prašymų.

- Reklama -

Bendrovėje „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ pašnekovas pradėjo dirbti būdamas vos 21-erių metų amžiaus. Vyras teigia, kad finansų sritis jį visuomet traukė, todėl nusprendė joje save išbandyti dar net nepabaigęs studijų universitete.

 Žygintas Juodis, UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ šeimos draudimo ekspertas.
Žygintas Juodis, UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ šeimos draudimo ekspertas.

„Nors buvo ne vienas mane atkalbėti bandęs žmogus, savo tikslo vis tiek nusprendžiau siekti, o gavęs pasiūlymą dirbti – sutikau. Ar draudimo konsultanto darbas sunkus? Kartais nelengvas, iššūkių būna tikrai nemažai, tačiau net ir po sunkiausių dienų jaučiuosi laimingas, didžiuojuosi savo darbu“, – tikina pašnekovas.

Klientų istorijos įvairiausios

Draudiminių įvykių pasitaiko pačių įvairiausių – kartais pasitempę koją ar nusiskėlę dantį žmonės net nesusimąsto, kad už tai galima gauti reikšmingą draudimo išmoką, ir dėl to net nesikreipia į draudimo kompaniją, nors būna apsidraudę, pasakoja Ž. Juodis.

„Buvo atvejų, kad atsitiktinai žmogui išsikalbėjus apie tai, kas nutiko per tą laiką, kol nesimatėme, paaiškėja, kad įvyko draudiminis įvykis. Užpildome išmokos prašymą, žmogus gauna išmoką ir lieka patenkintas, nes to visiškai nesitikėjo. Po tokių kuriozinių nutikimų žmonės dažnai rekomenduoja draustis savo artimiesiems ir skleidžia teigiamus atsiliepimus“, – prisimena pašnekovas.

Ž. Juodis pasakoja, kad jo karjeroje yra nutikę ir tokių situacijų, kada klientas po nelaimingo įvykio tapo dalinai nedarbingas, o draudimo išmoka labai padėjo atsitiesti.

- Reklama -

„Nereikėjo galvos sukti, iš kur staiga gauti pinigų įsirengiant butą pagal pasikeitusius poreikius ar nusipirkti sau pritaikytą automobilį, jis galėjo negailėti pinigų gydymui ir reabilitacijai. Galiausiai klientas net įkūrė nuosavą verslą“, – sėkmės istoriją pasakoja draudimo ekspertas.

Darbas – ne ieškantiems monotonijos

Ž. Juodis teigia, kad per beveik 14 darbo metų sukaupta patirtis draudimo srityje leidžia ne tik efektyviai dirbti draudžiant šeimas, bet ir įgyti pasitikėjimą verslo sektoriuje. Gebėjimas suprasti tiek individualių klientų, tiek verslo poreikius yra svarbiausias veiksnys, užtikrinantis ilgalaikį bendradarbiavimą ir geriausius rezultatus.

„Draudimo konsultanto darbas – itin įdomus, nes kiekvieną dieną tenka bendrauti su visiškai skirtingais žmonėmis, šeimomis, įmonių vadovais. Kiekvieno kliento poreikiai yra unikalūs, todėl darbas niekada nenusibosta. Šiuo metu rūpinuosi ne tik tėvų ar ką tik gimusių kūdikių draudimu, bet ir prisidedu prie gyvybės draudimo, kaip motyvacinės priemonės, populiarinimo darbuotojams bei vadovams“, – pasakoja Ž. Juodis.

Pašnekovas priduria, kad pasirinkta profesija džiugina dėl vyraujančios dinamikos ir įvairovės, nuolatinių iššūkių, kurie leidžia kasdien atrasti kažką naujo, bei galimybių išreikšti save per bendravimą ir profesines žinias. Sunkiausia, pasak Ž. Juodžio, rasti bendrą kalbą su negatyviai nusiteikusiais klientais. Laimei, anot jo, tokių nėra daug.

„Svarbu bendrauti žmonėms suprantama kalba – juk niekas nemėgsta aukštų, nesuprantamų frazių ar arogancijos – ir, susitikus su šeima ar su verslo atstovais, dirbti kaip vienai komandai. Mano kasdienio darbo esmė yra suprasti klientų problemas, finansines galimybes ir tariantis kartu rasti geriausius sprendimus, tinkančius būtent jiems, o ne kažkam kitam.

Sunkiausia būna, kai susitikus žmogus galvoja, kad mes ne komanda, o priešininkai, ir stengiasi kiekvieną teiginį ar patarimą paneigti. Tačiau bėgant laikui tokių situacijų pasitaiko mažiau, nes žmonės šiandien nemažai informacijos randa viešojoje erdvėje, yra geriau finansiškai išprusę nei prieš 10 metų ar dar anksčiau“, – priduria draudimo bendrovės atstovas.

TOP naujienos

Mokyklos psichologė: socialinė atskirtis vaikams tampa iššūkiu

Naują karantino kasdienybę iš techninės pusės perprato jau daugelis, tačiau vis labiau ima ryškėti psichologiniai ir emociniai sunkumai šeimose. Viena jautriausių visuomenės dalių –...

Ypatingas receptas Vasario 16-ajai: trispalviai blyneliai iš modernios dvaro virtuvės

Artėjanti Valstybės atkūrimo diena – puiki proga susikurti ypatingą nuotaiką, paspėlioti, kokius patiekalus anuomet rinkosi Vasario 16-osios akto signatarai. O Zyplių dvaro virtuvės kuchmistras...

Artimiausiomis dienomis orai bus šaltesni, kartais praslinks kritulių debesys

Kovo 5-os dieną daugelyje rajonų numatomi trumpi krituliai, daugiausia sniegas. Vietomis laikysis plikledis. Vidutinio stiprumo vėjas pūs iš šiaurės vakarų, vakarų. Temperatūra svyruos nuo...

Į baltiją iškeliaus pirmieji sustiprėję Lietuvos jūrų muziejuje ruoniukai

Jau šiandien į gimtąją Baltiją iškeliaus pirmieji šiais metais Lietuvos jūrų muziejuje išgelbėti – išgydyti, išslaugyti, išmaitinti, išmokyti gyventi laisvėje – ruoniukai pamestinukai. Ruoniukai...

Juodasis česnakas – vis populiaresnis: fermentacija išplečia naudingų savybių amplitudę

Lietuvos gyventojų mitybos įpročiai keičiasi – žmonės vis dažniau ieško funkcinio maisto, praturtinančio organizmą vertingomis medžiagomis. Česnakai – neabejotinai vienas tokių produktų. Tačiau dalį žmonių atgraso aštrus šios daržovės skonis bei kvapas, o rudenį...

Vienintelis atvejis, kai ant maisto atsiradęs pelėsis tampa delikatesu: dietologė įvardijo šio produkto naudą

Pelėsinio sūrio gamybos technika atsirado visiškai atsitiktinai: pastebėta, kad švieži sūriai, laikyti vėsiuose bei drėgnuose urvuose, įgydavo tam tikrą pelėsį. Laikui bėgant, sūrininkai suprato, kad atsiradusios melsvos bei žalsvos pelėsio dėmės – tai fermentų...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS